بازار گنبد

تاریخ : امروز چهارشنبه 19 مهر 1396

مزایای تبلیغات اینترنتی
چرا سایت بازار گنبد؟
تعرفه درج آگهی در سایت
تعرفه تبلیغات در سایت
تماس با ما
دسته بندی
اصناف و مشاغل

آگهی های ویژه

چرا سایت بازار گنبد؟

با شروع فعالیت های تجاری در اینترنت، تبلیغات اینترنتی نیز پا به عرصه گذاشت. تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد. در تعریفی دیگر، تبلیغات اینترنتی را این گونه تعریف کرده اند؛ “نمایش نام ها و علائم تجاری، شعارها و تصاویر تبلیغاتی در سایت های پربیننده اینترنت، به نحوی که به تحقق اهداف تبلیغات کمک کند.”

 

در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت های قابل ملاحظه ای برخوردار است از آن جمله می توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدف گیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. به علاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه های دیگر است.

 

شرکت های تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند، چاره ای جز به کارگیری این نوع تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند، مصداق بارزتری خواهد داشت.تبلیغات اینترنتی دارای اشکال مختلفی است که هر شکل آن دارای ویژگی های خاص خود است. با توجه به هدف تبلیغات، نوع محصول، ویژگی های مخاطبان، باید شکل متناسب تبلیغات اینترنتی انتخاب شود.

 

مزیت های تبلیغات اینترنتی

– یکی از مزیت های بزرگ این شیوه تبلیغاتی، دسترسی جهانی و شبانه روزی بودن آن محسوب می شود. تبلیغات اینترنتی دارای دسترسی جهانی است و در تمام روزهای سال و تمام ساعات روز در دسترس است که این امر موجب افزایش قابلیت مشاهده و گسترش بازار آن خواهد شد.

– یکی از مواردی که در این رابطه کمتر مورد توجه قرار می گیرد، قابلیت بالای اندازه گیری و ردگیری این نوع تبلیغ به دلیل ماهیت دیجیتالی آن است. این امر خود مزیت بزرگی برای سنجش و تحلیل پارامترهای مورد نظر محسوب می شود.

– غالب کاربران اینترنت در گروه سنی خاصی قرار دارند که این امر موجب کاهش مخاطبان این نوع از تبلیغات می شود. به همین خاطر این شیوه از محدودیت مخاطب برخوردار است که باید مورد توجه قرار گیرد. با این حال فراموش نکنید که روز به روز به تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود و این امر نوید آینده ای بهتر را می دهد.

 

 

چرا ما؟

logo - چرا سایت بازار گنبد؟

در فرهنگ ایرانی حرف زدن از نقاط قوت و به اصطلاح تعریف کردن از خود معمولا مذموم انگاشته می شود. اما از طرفی “کار خوب را باید گفت”. رضایتمندی مشتریان بزرگترین سرمایه یک شرکت است و البته این امر با بهبود مستمر خدمات حاصل می گردد. ما در سایت “بازار گنبد” هدف اصلی و نهایی خود را بر روی بهبود مستمر کسب و کار شما قرار داده ایم و تمام تلاش ما این است که بهترین و آسان ترین راه برای معرفی کسب و کار را در اختیار شما قرار دهیم.

از طرفی حمایت و همراهی با مشتریان را از همان ابتدا به عنوان یک اصل پذیرفته و رعایت می کنیم. از نظر ما حق هم با مشتری است و هم با ماست تا هر دو در یک رابطه برد -برد از همکاری و کار کردن در کنار هم لذت برده و برای یکدیگر ارزش افزوده ایجاد نماییم.

 

گروه وب سایت “بازار گنبد” از مدت ها پیش در زمینه طراحی وب سایت فعال بوده و دست اندرکاران آن در پروژه های مختلف فعالیت نموده اند. حال این گروه با توجه به نیاز بازار خصوصا نیاز بازار استان گلستان و شهر گنبدکاووس اقدام به راه اندازی این سایت نموده است تا همراه و همگام شما در معرفی کسب و کارهایتان باشد.

 

هرچند که مطمئناً گروه های بسیاری را می توان در همین زمینه یافت که قدرت و صداقت کافی را برای ارائه خدمات به شما کاربر گرامی را دارند ولی ما هم سعیمان در این است که یک کاربر تجربه ای خوب از در کنار ما بودن داشته باشد. چرا که مهمترین نکته در هر کسب و کاری رضایت مشتری و کاربر و گسترش دایره دوستان و آشنایان است.

 

 

در پایان اگر بخواهیم پاسخی برای این پرسش شما داشته باشیم که چرا ما؟ می توانیم به شما یک همکاری حرفه ای ، با صداقت و رو راستی را پیشنهاد دهیم که خود به آن نیاز داشته و برای نیل به آن تلاش کردیم و حالا این ادعا را داریم که ما می توانیم همکاری مناسب برای شما باشیم!

 


جستجو
تبلیغات