بازار گنبد

تاریخ : امروز چهارشنبه 19 مهر 1396

مزایای تبلیغات اینترنتی
چرا سایت بازار گنبد؟
تعرفه درج آگهی در سایت
تعرفه تبلیغات در سایت
تماس با ما
دسته بندی
اصناف و مشاغل

آگهی های ویژه

تعرفه تبلیغات در سایت

وب سایت “بازار گنبد” با داشتن سالها تجربه در ارائه خدمات اینترنتی ، شما را در رونق بخشیدن به کسب و کار خود و ایجاد درآمد بالاتر از این طریق یاری میرساند. از این رو این سایت می تواند بستر خوبی جهت معرفی کسب و کار شما باشد.

 

مزیت های تبلیغات بنری : 

 

1- گستردگی مخاطبان

ضریب نفوذ اینترنت در ایران، در سال ۹۳ در حدود % ۴۸٫۱۳ (۳۶ میلیون نفر) بوده است. همچنین تعداد کاربرانی که هر روز از اینترنت استفاده می کنند، بالغ بر ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ نفر می باشد. برای بسیاری این مسئله روشن است ، تعداد کابرانی که روزانه در ایران از اینترنت استفاده میکنند، روز به روز در حال افزایش هستند و این بیانگر آن است که سرمایه گذاری در تبلیغات اینترنتی میتواند نتایج مطلوبی برای ما داشته باشد.

 

2- قابلیت استفاده مجدد
زمانی که یک بنر را برای تبلیغات طراحی کنید مطمئن هستید که همین یک بنر برای تبلیغات آنلاین شما در انواع سایت ها کافی است. جا به جایی ساده بنر از مهم ترین مزایای استفاده از تبلیغات بنری است.

 

3- صرفه جویی در زمان
برای ساحت و درج بنر به عنوان تبلیغات آنلاین تنها کافی است یک خط کد را در بخش خاصی از سایت قرار دهید.

 

4- جذابیت بیش تر
استفاده از عکس مهم ترین عامل جذابیت تبلیغات بنری می باشد. گاهی از عکس های متحرک و متون انیمیشنی در بنر ها استفاده می شود که تاثیر بیش تری برای جذب مخاطب دارند.

 

5- تاثیرگذاری بیشتر

یکی از مزیت‌هایی که بنرهای تبلیغاتی اینترنتی نسبت به سایر آگهی ها دارند، این است که میزان تاثیرگذاری و کارآمدی آن‌ها را می‌توان به سادگی اندازه‌گیری کرد. یکی از مهم‌ترین شاخص‌های اندازه‌گیری تاثیرگذاری یک بنر تبلیغاتی، نرخ کلیک یا CTR است که از تقسیم تعداد کاربرانی که بر روی بنر کلیک کرده‌اند، بر تعداد دفعاتی که صفحه‌ای که بنر در آن قرار دارد دیده‌ شده‌است، به دست می‌آید. و طبیعتا هرچه این نرخ بالاتر باشد، کارآمدی بنرهم بالاتر بوده است.

 

bannerimages 265x300 - تعرفه تبلیغات در سایت

 

جهت درج تبلیغات بنری در سایت “بازار گنبد“؛ سه پنل پیش روی شما قرار داده شده است که با توجه به نیاز خود آنها را انتخاب کنید :

 

تعرفه تبلیغات در سایت بازار گنبد

 

نکته : به مبالغ بالا ، مبلغ 10 هزار تومان جهت ساخت بنر متحرک (در صورت تمایل) اضافه خواهد شد.

 

جهت مشاوره و سفارش تبلیغ در سایت؛

با شماره تلفن : 09119762031   و یا با آیدی تلگرام   RavabeteOmumi@    تماس حاصل فرمائید.


جستجو
تبلیغات