logo

بازار گنبد؛ مرجع نیازمندیهای استان گلستان

Wave
احسان تولز

درباره ما

با شروع فعالیت های تجاری در اینترنت، تبلیغات اینترنتی نیز پا به عرصه گذاشت. تبلیغات اینترنتی به استفاده از اینترنت به عنوان یک کانال و وسیله ارتباطی برای ارسال تبلیغات در محیط وب اشاره دارد. در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت های قابل ملاحظه ای برخوردار است از آن جمله می توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدف گیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه روزی، ارسال و نگهداری و به روز رسانی آسان، قابلیت اندازه گیری و ردگیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. به علاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه های دیگر است.

شرکت های تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند، چاره ای جز به کارگیری این نوع تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند، مصداق بارزتری خواهد داشت.

ما در سایت بازار گنبد هدف اصلی و نهایی خود را بر روی بهبود مستمر کسب و کار شما قرار داده ایم و تمام تلاش ما این است که بهترین و آسان ترین راه برای معرفی کسب و کار را در اختیار شما قرار دهیم.

از طرفی حمایت و همراهی با مشتریان را از همان ابتدا به عنوان یک اصل پذیرفته و رعایت می کنیم. از نظر ما حق هم با مشتری است و هم با ماست تا هر دو در یک رابطه برد -برد از همکاری و کار کردن در کنار هم لذت برده و برای یکدیگر ارزش افزوده ایجاد نماییم.

گروه وب سایت “بازار گنبد” از مدت ها پیش در زمینه طراحی وب سایت فعال بوده و دست اندرکاران آن در پروژه های مختلف فعالیت نموده اند. حال این گروه با توجه به نیاز بازار خصوصا نیاز بازار استان گلستان و شهر گنبدکاووس اقدام به راه اندازی این سایت نموده است تا همراه و همگام شما در معرفی کسب و کارهایتان باشد.

هرچند که مطمئناً گروه های بسیاری را می توان در همین زمینه یافت که قدرت و صداقت کافی را برای ارائه خدمات به شما کاربر گرامی را دارند ولی ما هم سعیمان در این است که یک کاربر تجربه ای خوب از در کنار ما بودن داشته باشد. چرا که مهمترین نکته در هر کسب و کاری رضایت مشتری و کاربر و گسترش دایره دوستان و آشنایان است.

در پایان اگر بخواهیم پاسخی برای این پرسش شما داشته باشیم که چرا ما؟ می توانیم به شما یک همکاری حرفه ای ، با صداقت و رو راستی را پیشنهاد دهیم که خود به آن نیاز داشته و برای نیل به آن تلاش کردیم و حالا این ادعا را داریم که ما می توانیم همکاری مناسب برای شما باشیم!

آگهی های ویژه

آگهی‌های معتبر و تایید شده توسط “بازار گنبد”