بازار گنبد

تاریخ : امروز چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶

مزایای تبلیغات اینترنتی
چرا سایت بازار گنبد؟
تعرفه درج آگهی در سایت
تعرفه تبلیغات در سایت
تماس با ما
دسته بندی
اصناف و مشاغل

آگهی های ویژه

آسیاتک گنبد کاووس

اینترنت پرسرعت +ADSL۲ آسیاتک

نمایندگی گنبد کاووس

خدمات مهندسی گنبد کامپیوتر

300x110 - آسیاتک گنبد کاووس

گلستان – گنبد کاووس

خیابان شریعتی (پاساژ شهرداری) طبقه فوقانی، واحد ۱۲ پلاک ۵۱

 

با مدیریت : یاشار نیازی

۰۱۷۳۳۲۲۱۲۲۸

۰۱۷۳۳۲۹۱۴۴۹

۰۹۱۱۹۷۶۲۰۳۱

۰۹۳۹۲۲۹۱۴۴۹

 

عضویت فوری در کانال تلگرامی: آسیاتک گنبد کاووس:

https://t.me/GonbadAsiatech

 

اینترنت پرسرعت +ADSL۲ آسیاتک

ADSL يا همان (Asymmetric Digital Subscriber Line) فناوري است كه براي برقراري ارتباط پرسرعت و بدون قطعي با اينترنت ، طراحي و در اختيار كاربران اداری شرکت انتقال داده های آسیاتک قرار گرفته است. با بهره گيري از اين فناوري كاربران قادر خواهند بود تنها با استفاده از يك خط تلفن ، به صورت دائم و با سرعتي بالا به اينترنت متصل شوند.
در توضيح اين فناوري و استفاده ۲ منظوره از يك خط تلفن بايد گفت ، اساس اين فناوري استفاده از فضاي خالي سيم هاي مسي تلفن است .بدين ترتيب كه سيم مسي تلفن همانند لوله است كه هنگام استفاده از تلفن براي مكالمه هاي صوتي ، تنها قسمت اندكي از فضاي آن به كار گرفته و مشغول مي شود بدين صورت به سادگي مي توان از فضاي خالي آن براي انتقال داده ها بهره گرفت.

Nerkh Trafik ASiatech Gonbad 300x300 - آسیاتک گنبد کاووس

در توضيح آن بايد گفت كاربران نيازي به استفاده از تجهيزات خاص و پيچيده اي ندارند و تنها با يك مودم adsl و يك تفكيك كننده (splitter) مي توانند به سادگي به اين فناوري دست پيدا كنند. جهت استفاده همزمان از صوت و ديتا لازم است فركانسهاي گفته شده از هم تفكيك گردد. براي اين منظور از اسپليتر استفاده ميگردد.
Adsl در واقع نوعي از dsl ها مي باشد كه ارتباط يا همان فركانس هاي قابل دسترسي نامتقارن بوده و سرعت دريافت داده ها به مراتب بيشتر از ارسال آنها خواهد بود و از آنجا كه سيگنال بر روي كابل هاي تلفن معمولي مسافت زيادي را نمي توانند طي كنند adsl در فواصل اندك قابل استفاده است كه معمولا كمتر از ۵ كيلومتر مي باشد در adsl معمولي نرخ ارسال داده از ۱۲۸ كيلو بيت بر ثانيه آغاز شده و در فاصله ۱/۵ كيلومتر (۵۰۰۰ فوت ) از دفتر مركزي يا پايانه اصلي،تا ۸ مگابيت بر ثانيه افزايش مي يابد. حداقل نرخ دريافت داده نيز ۶۴ كيلو بيت بر ثانيه مي باشد كه معمولا به ۱۲۸ يا ۲۵۶ كيلو بيت بر ثانيه نيز مي رسد. گفتني است كه در فناوري +adsl۲ آسياتك سرعت انتقال داده بالاتر از adsl و مسافت قابل پوشش آن نيز بيشتر است در اين روش سرعت دسترسي به اينترنت تا ۳ برابر بيشتر از روش adsl مي باشد. بدين منظور كه سرعت download داده ها adsl،Mb/s۸ و در روش +adsl۲ حداكثر Mb/s۲۵ يعني بيش از ۳ برابر مي باشد نكته ديگر در فناوري +adsl۲ آسياتك امكان ارائه خدمات به مشتركين تا مسافت ۸ كيلومتر امكان پذير مي باشد.


جستجو
تبلیغات